Okurková sezóna

22. srpna 2012 v 20:42 | hakuka |  Soví světonázor
Stává se vám někdy, že se s něčím perete a přitom vás hřeje myšlenka, kolik toho budete dělat až to bude za vámi, a potom přijde ten neskutečně vlezlý pocit vakua? Řečnická otázka, na podobné věci tu máme facebookové skupiny, které nám prý dávají uklidňující pocit normálnosti. Pryč s ním. Včera mi skupina "Milujeme čokoládu" kompletně zaspamovala zeď vším možným jen ne čokoládou. Což vypovídá o jiné věci. A sice, že ten problém zjevně postihuje i tajemné šedé eminence stojící za podobně normalizujícími skupinami. Asi to bude ta pověstná detektivní okurková sezóna. Lidé se vznášejí ve vakuu a jsou příliš líní i na vraždu. To je mi ale hezký způsob, jak si vytvořit originální omluvu pro to, že jsem tvor líný. Může za to vedro, dozajista. Nebo se někde hloupě tvoří nějaká vrstva s ózónem. Případně tlak, ano. Tím to bude, mám to! To už můžu zrovna po ženském způsobu a hezky obligátně napsat, že mě bolí hlava. To bude ta ultimátní odpověď. Kam se hrabe 42!
Ale vážně. Z nějakého důvodu se kolem čas zastavil. A obdivuju každého, kdo ten vzduch dokázal rozvířit. Moje vysátá a zpomalená hlava se ani nezmůže na to, aby se pokusila ten problém analyzovat. Odpojila se se státnicemi a od té doby se nehlásí. Začínám ji podezřívat, že uletěla směr nějaký ten tropický daňový ráj. Nejspíš to udělala prostě z trucu, že já jí žádnou dovolenou nedopřála. Hlava jedna proradná. Copak nechápe, že sovy jsou bez ní naprosto bezradné a zranitelné jak holé ptáče? Je ze mě zombie sova a chci zpátky mozek. Nejlépe můj.

Uhoukané sovy důrazně nedoporučují číst tohle prázdné plkání. Počkejte si, až někdo ty hloupé okurky konečně nacpe do sklenic.
Ach, sakra. Pozdě, tohle mělo přijít do titulky.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.