Labutí sen

27. ledna 2012 v 18:22 | hakuka |  Tvořivý koutek
Jsem patlal patlavý, už to tak bude. A tahle rubrika tu prostě chyběla. Není zbytí, musí to tak být. Má-li tenhle blog prezentovat včechny výplody choré soví mysli, prostě by se tu někde měli nacházet i ty nepísmenkové, protože milá sova je prostě duše kreativní a pociťuje silné svrbění prstů/křídel, když chvíli něco nepatlá. A nějaký ten démonický našeptávač jí už dlouho vnukává touhu začít svými výplody zaplavovat nebohý blogový svět, nebo alespoň tenhle jeho malý kout. Teď jsem si začala hrát s kamarádem Photoshopem a ne, nehodlám tu zveřejňovat kopy svých vyretušivaných fotografií. Spíš ho používám jako program "Omalovánky pro pokročilé." Nevinný Klikám si hezky se svou malou myškou, neboť tabletem nedisponuji.

Tahle malá hraběcí potvůrka je jedna moje šuplíkovo/RPGčkoidní záležitost. Nejsem si jistá, jestli jí někdy vytáhnu i v psané podobě. Ono psát dneska o upírovi a být k tomu navíc pohlaví ženského chce notnou dávku odvahy. Nesejde na tom, že tahle mrcha má k uvzdychané nádheře hodně daleko. A rozhodně neřeší jen kde, s kým a proč jí odkopnul. Nevinný

Takže Lyra a její labutí sen, aneb nikdy nevěřte malým dětem ty jejich nevinná kukadla. Nevíte totiž, co z nich vyroste.

pozn. Ne, neumím kreslit malé děti, osoby pohlaví mužského a jakoukoliv složitější mimiku. A nejsem si jistá, jestli někdy překonám vlastní lenost, abych se to naučila. To jsou ty mé promarněné zlomky talentu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KadetJaina KadetJaina | Web | 27. ledna 2012 v 20:02 | Reagovat

Tak to je ona...

2 hakuka hakuka | Web | 27. ledna 2012 v 22:25 | Reagovat

[1]: To zní... skoro jako obvinění. :-D Snad bys jí pořád nevyčítala, že ti zabila tvé Ézetpéčko. :-P
Vždyť je taková malá, nevinná, okatá... :-D
Původně měla býti skoro batoletem, ale prostě neumím kreslit malé děti. I tahle velikost mi dala vcelku zabrat. 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.