Kdepak obouručák, pánvička, to je věc!

7. března 2011 v 11:03 | hakuka |  Slyšela jsem, viděla jsem
http://thepeoplesmovies.files.wordpress.com/2010/10/tangled2.png
Bylo nebylo... vlastně spíš nebylo. Žila byla jednou jedna princezna zavřená ve věži. Byla krásná jako obrázek a jemná jako poupátko, ideální objekt k zachránění. Jenže princů byl zřejmě v okolí akutní nedostatek. Film Tangled (česky Na vlásku) je klasická klišoidní pohádka by Walt Disney. Polepšený zloduch a rozkošná princezna, zlá čarodějnice i milující rodiče na svou dcerušku léta čekající. Proč nezívat nudou? Protože pánvička!
No vážně! Dostali jste někdy do hlavy pánvičkou? Na ten dutý kovový zvuk v životě nezapomenete. Bang! A když ji ještě bude držet v rukou ono něžné stvoření s neúměrně dlouhými vlasy... Ne, na to opravdu v životě nezapomenete. Mimochodem, jakožto majitelka vlasů do půli zad milé Rapunzel tu dlouhou hladkou hřívu neskutečně závidím. I bez spousty napatlané chemie to totiž nevypadá, že by při česání nějak zvlášť trpěla. Asi kouzlo!
A potom je tu Maximus. Nikdy nepodceňujte hřívaté běloušky. Umí toho mnohem víc, než jen cválat směr zapadající slunce. Najdou zloděje, šermují. Vlastně vydají za celou elitní královskou stráž. Také mají neodolatelně temný pohled, tedy alespoň bělouš Max rozhodně. Ne, souhlasím se slaďoušem Eugenem. Šermování koně s pánvičkou je vážně ta nejdivnější věc, kterou jsem kdy v životě viděla. I když počítám chameleona v růžových šatečkách! Mimochodem, není rozkošný?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.